Spam

Spam toleruję tylko w tej zakładce. Możecie tutaj zostawić link do swojego bloga, spisu itd. oraz powiadomić mnie o nowym rozdziale na waszym blogu.
Od razu zastrzegam, że wchodzę tylko na blogi: ocenialnie, spisy, katalogi itd.; własne, autorskie opowiadania; o tematyce mangi i anime: najlepiej Naruto oraz Fairy Tail.
Nie obiecuję, że wejdę na każdy i zgłoszę się/przeczytam/skomentuję. Musi mnie coś naprawdę zaciekawić.
Też ze względu na coraz mniej czasu, coraz rzadziej komentuje blogi, więc proszę o wyrozumienie.

6 komentarzy:

 1. Cóż to za blask strzelił tam z okna? Tak, to nowy spis: w przestworzach M&A wznoszący się coraz wyżej. Pomóż mu w tym i zgłoś swojego bloga do nas:
  http://przestworzach-m-a.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć! ^_^
  Twój blog został właśnie dodany do Lapidarium Narutowskiego. W imieniu załogi LN bardzo dziękuję za wybranie naszego spisu i zachęcam do zgłaszania nowych rozdziałów. (:
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć!
  Twój blog został pomyślnie zareklamowany na naszym spisie. Dziękuję za zgłoszenie się :) Zapraszam do informowania nas o nowych rozdziałach w przeznaczonej do tego zakładce.

  Pozdrawiam,
  Shiroi z Narutomanii

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam.
  http://stracone-dusze.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 5. Blogosfera jest pełna wspaniałych ludzi. Zapewne jesteś jednym z nich. Może chciałbyś opowiedzieć coś o sobie? A może chcesz, aby przeprowadzono z Tobą wywiad? Tak? To świetnie trafiłeś. Wywiady z autorami blogów mangi i anime to blog stworzony z myślą o Tobie! Możesz zgłosić się do jednej z autorek bloga, a potem odpowiedzieć na kilka ciekawych pytań. Nie czekaj - zgłoś się już teraz!

  Zapraszam!
  Wywiady z autorami blogów mangi i anime

  OdpowiedzUsuń
 6. A co jeśli losy świata mogły potoczyć się inaczej? Gdyby sam Madara ożył wcześniej, a Akatsuki przygotowywałoby broń, która miałaby zmienić całkowicie biegi historii. Broń w postaci Zbawiciela Świata, stworzonego w niedalekiej przeszłości, zlepiony z tak wielu klanów i nacji w którym tak wielu pokłada nie małe nadzieje w odnowieniu świata po wojnie. Jak wyglądałaby droga takiej osoby w tym ziemskim padole? Na pewno nie byłaby prosta, już od samego początku, już od pierwszych chwil życia.
  http://coming-back-as-we-are.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń